01-_M033694Droga Siostro, Drogi Bracie!

Niedługo ruszamy! 36. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna rozpocznie się za kilka dni.
Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji o tym, jak zapisać się na naszą pielgrzymkę!
Przypominamy, że Zapisy są OBOWIĄZKOWE!
Zapisanie się na WAPM jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Pielgrzymki!
Msza Święta rozpoczynająca pielgrzymkę rozpocznie się 5 sierpnia 2015 r. o godzinie 5:30 w Kościele św. Anny, po jej zakończeniu na pątniczy szlak wyruszą pierwsze pielgrzymkowe grupy.

ZAPISY TRADYCYJNE

W tym roku zapraszamy Cię w dniach od 2 do 4 sierpnia, w godzinach 9:00 – 19:30, do krużganków Rektoratu Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie na ZAPISY, gdzie będziesz mógł (mogła) odebrać Kartę Pielgrzyma, grupowy znaczek i inne gadżety.

Koszt tegorocznej pielgrzymki – 90 złotych (wpisowe – płatne przy Zapisach)
Opłata bagażowa – 60 złotych (płatna u kierowcy samochodu bagażowego)

Co trzeba mieć / wiedzieć na Zapisach?

– Dane personalne (imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, PESEL) – warto zabrać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość
– Dane kontaktowe (adres email, telefon kontaktowy)
– Informacje o Twojej parafii (wezwanie, miejscowość)
– jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, to musisz mieć ze sobą zgodę rodziców, w której będzie napisane, że wyrażają zgodę na twój udział w pielgrzymce oraz kto będzie twoim opiekunem podczas drogi. (zgodarodzica2016.pdf)
– warto zabrać dodatkowe pieniądze, ponieważ niektóre grupy oferują przy Zapisach możliwość zakupu grupowych gadżetów, a także możliwość wpłaty na grupowe wspólne kolacje/śniadania lub powroty z Częstochowy.

BAGAŻ

W dniu 4 sierpnia po południu od około 17:00 do 5 sierpnia przed godziną 5:30 (z samego rana, jeszcze przed Mszą Św.), będzie można na pl. Teatralnym zdać „duże” bagaże (torby, plecaki i namioty) pielgrzymkowe do grupowych samochodów bagażowych. Przypominamy o opłacie bagażowej. Nie zapomnij poprosić o specjalny wpis w Twojej Karcie Pielgrzyma, poświadczający przyjęcie bagażu na samochód.

Służba Zapisów na trasie

Jeżeli ktoś dołącza do nas w trakcie pielgrzymki w dniach od 5 do 14 sierpnia jest możliwość zapisania się na trasie – na każdym większym postoju (Msze Św. i Obiady) oraz na noclegu w BAZIE – należy zgłosić się bezpośrednio do Służby Zapisów!!!

ZAPISY NA PIELGRZYMKĘ DUCHOWĄ

Aby zapisać się na Pielgrzymkę Duchową WAPM, należy podczas ZAPISÓW – w dniach 2- 4 sierpnia od 9:00 – 19:30 – przyjść do krużganków Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie, gdzie odbierzesz swój Pakiet Pielgrzyma Duchowego, zawierający m. in. Program Duchowy.
Koszt Pielgrzymki Duchowej: przysłowiowe „co łaska” – dar serca na organizację WAPM i produkcję Pakietów Pielgrzyma Duchowego.


JAK TRAFIĆ DO KRUŻGANKÓW NA ZAPISY?

Stojąc przodem do Kościoła św. Anny, wejdź w pierwszą bramę po prawej stronie od Kościoła, tuż za tablicą upamiętniającą św. Jana Pawła II. Następnie wejdź w podwórze i podążaj przed siebie wprost do dużych, czarnych, żelaznych drzwi. Jesteś na ZAPISACH! 😀

mapazapisy2

Wzór zgody rodziców:

pdf  zgodarodzica2016

 

Szczegółowa Tabela Kosztów udziału w 36. WAPM

Poniżej zamieszczamy tabelę kosztów udziału w tegorocznej WAPM. Bagaż bez zmian 60 PLN. Do zobaczenia na zapisach!

Tabela kosztów udziału w 36. WAPM

 

do 4 dni (włącznie)

 

40 PLN

 

5 dni

 

50 PLN

 

6 dni

 

 

60 PLN

 

7 dni

 

70 PLN

 

8 dni

 

80 PLN

 

9 dni i całość WAPM

 

90 PLN

Dzieci 0-6 lat  -> (6-10 dni) 25 PLN / (1-5 dni) 15 PLN

Dzieci 6-12lat -> (6-10 dni) 50 PLN / (1-5 dni) 25 PLN