Skip to main content

Zostań Sponsorem 42. WAPM

Dwa lata pandemii sprawiły, że pielgrzymowanie stało się trudniejsze, wymagało jeszcze większego wysiłku organizacyjnego oraz większego wsparcia materialnego, aby zapewnić bezpieczeństwo pielgrzymom.  Z tego też powodu niektóre grupy nie wyruszyły wcale lub ich liczebność była  ograniczona.

W 2022 naszym celem jest, aby 42 WAPM powróciła do kształtu sprzed lat,  pragniemy zachęcić wieloletnich pątników do powrotu na szlak oraz zaprosić młodych ludzi do wzięcia udziału w przygodzie odmieniającej życie – do wyruszenia na Jasną Górę po raz pierwszy.

Poszukujemy darczyńców oraz sponsorów biznesowych i instytucjonalnych, którzy chcieliby wesprzeć organizację pielgrzymki akademickiej w formach dofinansowania pieniężnego, darowizn rzeczowych, jak również udostępnienia na czas pielgrzymki niezbędnego sprzętu (np. pojazdów).

Jeżeli: 

  • Wartości WAPM oraz rozwój młodego pokolenia są Ci bliskie,

  • Jesteś zainteresowany wsparciem dużego, chrześcijańskiego wydarzenia,

  • Oczekujesz korzyści marketingowej w postaci ekspozycji logo na materiałach promocyjnych i w pokrewny sposób,

  • Chcesz realizować społeczną odpowiedzialność biznesu,

  • Pragniesz wyróżnić się poprzez zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej i jej integracji.

– skontaktuj się z nami na adres e-mail: pielgrzymkawapm@gmail.com

Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna to wydarzenie, w którym biorą udział tysiące młodych ludzi, w kilkunastu grupach pielgrzymkowych. Trasa pielgrzymki wynosi niemal 300 kilometrów i przebiega przez województwa: mazowieckie, łódzkie i śląskie.

Pielgrzymka może być organizowana dzięki ogromnemu wsparciu  społeczności lokalnej, szczególnie naszych gospodarzy, którzy przyjmują pielgrzymów na noclegi, przygotowują posiłki czy wychodzą pozdrawiać nas do dróg, którymi idziemy, dzieląc się tym co mają!

WAPM jest wyjątkowym wydarzeniem, zwłaszcza dlatego, że jest wspierana bezinteresownie przez setki osób! 

Zapraszamy Cię do stania się naszym darczyńcą i włączenia się w to dzieło.