Skip to main content

I.

Centrum Medyczne WAPM bardzo dziękuje służbie medycznej z grup Biało-Żółtej, Szarej, Biało-Czerwonej, Biało-Zielonej, Błękitnej, Biało-Złotej, Czerwonej, Czarno-Białej i Złotej oraz osobom z Bazy i SZOP za pomoc w uporządkowaniu leków i opatrunków po XXXVI WAPM.

 

II.

Odbiór zestawów dla Grupowych Punktów Medycznych (skrzynka z lekami + worek z opatrunkami + flaga na drzewcu) przez służbę medyczną lub porządkową grup, z korytarza nad chórem w Św. Annie (4. piętro): piątek 4 sierpnia 2017 w godz. 16-18.

 

III.

PAKOWANIE CENTRUM MEDYCZNEGO:

Wszystkich chętnych do pomocy w pakowaniu i znoszeniu sprzętu Centrum Medycznego do samochodów, prosimy o zgłoszenie się w dniu 4 sierpnia od godziny 16:30 na fasadę Kościoła św. Anny (tam gdzie odbiór skrzynek GPM). Bardzo prosimy o pomoc 🙂

Tel. 605295722

PORZĄDKOWANIE PO WAPM – TERMINY

16 sierpnia 2017 (środa) od godz. 17: wniesienie sprzętu Centrum Medycznego i Bazy WAPM do pomieszczeń nad chórem w Kościele Akademickim Św. Anny; następnie porządkowanie leków i opatrunków w Centrum Medycznym nad chórem, do godz. 20.30;

Od 17 sierpnia 2017 (czwartek) od godz. 16: ciąg dalszy porządkowania leków i opatrunków w Centrum Medycznym nad chórem, do godz. 20.30. Kontynuacja w kolejne dni od godz. 16 do godz. 20.30, aż do zakończenia porządkowania. Informacja o terminach porządkowania zostanie przekazana osobom, które prześlą zapytanie w tej sprawie na adres filipekj@o2.pl .

 

Jarosław Filipek, Centrum Medyczne WAPM