Skip to main content

Bracia i Siostry,
38. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna już na szlaku! Naszym głównym zadaniem jest relacjonowanie pielgrzymki, by Pielgrzymi Duchowi oraz pielgrzymi, którzy będą obecni fizycznie tylko na części WAPM (oraz wasze rodziny) mogli mieć stały kontakt i śledzić co dzieje się na trasie pielgrzymki, ale przede wszystkim włączać się w jej duchowy przebieg.

W tym roku głównymi źródłami informacji będzie nasza strona www.wapm.waw.pl oraz nasz Facebookowy fanpage www.facebook.com/pielgrzymkaWAPM/.
Każdego dnia będziemy transmitować na żywo Mszę Świętą oraz Apel Jasnogórski, które będą realizowane zgodnie z rozkładem przedstawionym powyżej.. Niestety jest to zmaganie z przeciwnościami technicznymi, które mogą nam uniemożliwić transmitowanie. (podamy wtedy komunikat).
Podane godziny Mszy Świętych oraz Apeli Jasnogórskich są orientacyjne, bowiem większość punktów pielgrzymkowego programu odbywa się po tzw. „przyjściu grup”.

Ponadto regularnie będziemy udostępniać zdjęcia, filmy i relacje tekstowe – dlatego zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszych stron 😊

Drodzy pielgrzymi!
Od Was również zależy w jakim stopniu pielgrzymka będzie istnieć w internecie i kanałach społecznościowych. Używajmy naszych pielgrzymkowych HASHTAGÓW, którymi będą: #WAPM, #PielgrzymkaWAPM .
Oznaczajcie swoje posty, zdjęcia i filmy – a my je puścimy dalej! 😀
Zdjęcia i pozostałe materiały możecie nam również wysyłać na pielgrzymkowego maila: pielgrzymkawapm@gmail.com oraz łapać nas na szlaku (zgranie przez USB).

Prosimy również o zgłaszanie uwag, pomysłów, co moglibyśmy poprawić w naszej posłudze.

Szczęść Boże,
Służba Medialna WAPM