Skip to main content

Bracia i Siostry!   #WAŻNY-KOMUNIKAT

Za 3 tygodnie będziemy w drodze do Jasnogórskiej Matki!
W tym roku przygotowania do pielgrzymki są zdecydowanie bardziej wymagające i utrudnione przez zmieniające się warunki. Nasze służby centralne jak i grupowe dwoją się i troją, żebyśmy mogli bezpiecznie pielgrzymować.
Dlatego pragnę zwrócić się do Ciebie Bracie i Siostro o pomoc! Potrzebujemy Twojego wsparcia w pielgrzymkowych służbach zarówno ogólnopielgrzymkowych, jak i grupowych!

Może właśnie w tym roku, podejmij to wezwanie jako szczególne zadanie! A może jako wyrzeczenie w konkretnej intencji?!
Bardzo proszę, potraktuj bardzo poważnie tę prośbę – wszyscy razem tworzymy Pielgrzymkę Akademicką! 😊

Jeżeli chcesz być cały czas na pielgrzymkowej trasie, dołącz do służb grupowych!
Poszukujemy kandydatów do:
– służby porządkowej,
– służby medycznej,
– służby muzycznej!
Jeżeli nie masz doświadczenia, uprawnień do kierowania ruchem lub wyćwiczonego wokalu – NIC nie szkodzi! Wszystkiego się można nauczyć, a wiele zadań nie wymaga szczegółowych kwalifikacji!

Zgłoś się do swojego Księdza Przewodnika lub Głównego Porządkowego grupy – a pokierują Cię dalej! Gdybyś nie otrzymał odpowiedzi, zgłoś swoją kandydaturę na pielgrzymkawapm@gmail.com (podając swoje dane kontaktowe oraz nazwę grupy i preferowanej służby)!

Jeżeli jesteś gotowy zrezygnować z normalnego pielgrzymowania, by służyć wszystkim pielgrzymom, zapraszamy Cię do Służb Centralnych WAPM! Poszukujemy kandydatów do następujących formacji:
– SZOP (Służba Zabezpieczenie Odpoczynku Pielgrzymki / Centrala Służb Porządkowych),
– Centrum Medycznego,
– Przewodników Trasy,
– Kwatermistrzów Noclegów i Obiadów,
– Służby Ekologicznej, Zapisów, Mediów, Łączności, BAZY, Liturgii i wielu innych…

Żeby dołączyć do Służb Centralnych WAPM prześlij do nas email (pielgrzymkawapm@gmail.com) z Twoimi danymi kontaktowymi oraz informację o tym ile razy pielgrzymowałeś w WAPM, Twoich kompetencjach i umiejętnościach, które mogą się przydać w danej służbie!

Do usłyszenia! Szczęść Boże!