Skip to main content

Bracia i Siostry,
Ruszyły internetowe zapisy na 40. Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną! Żeby się zapisać, należy kliknąć w łącza graficzne znajdujące się po prawej stronie witryny w polu „Zapisz się na 40. WAPM!”, które przekierowuje do właściwego portalu zapisów.

W formularzu należy wskazać dane osobowe, umożliwiające przesłanie organizatorowi pielgrzymki Pakietu Duchowego Pielgrzyma. Wypełnienie formularza powinno nastąpić przed końcem lipca br., by było pewne, że pakiety dotrą pocztą na czas. W przypadku późniejszego wypełnienia formularza nie jesteśmy w stanie tego zapewnić! W ramach zapisów prosimy o wpłaty dobrowolnych ofiar, które przeznaczymy na produkcję pakietów, ich wysyłek, a także wszelkie koszta tegorocznej WAPM i konserwacji sprzętu pielgrzymkowego. Za wszystkie ofiary z góry dziękujemy!

Przypominamy, że tegoroczna Pielgrzymka odbędzie się w formie hybrydowej, a więc oprócz wymiaru duchowego pielgrzymowania, będziemy się spotykać także każdego dnia o godz. 20:00 w Kościele Akademickim św. Anny w Warszawie na pielgrzymkowej Mszy Świętej i Apelu Jasnogórskim – wydarzenia te będą również transmitowane w naszych mediach społecznościowych! Więcej informacji organizacyjnych wkrótce 🙂