Skip to main content
Bez kategorii

Komunikat Służby Medialnej WAPM

Bracia i Siostry,
Dziś rozpoczynamy 37. Warszawską Akademicką Pielgrzymkę Metropolitalną! Naszym szczególnym zadaniem jest relacjonowanie pielgrzymki, by Pielgrzymi Duchowi oraz pielgrzymi, którzy będą obecni fizycznie tylko na części WAPM (oraz wasze rodziny) mogli mieć stały kontakt i śledzić co dzieje się na szlaku.

W tym roku głównymi źródłami informacji będzie nasza strona www.wapm.waw.pl oraz nasz Facebookowy fanpage www.facebook.com/pielgrzymkaWAPM/.
Każdego dnia wieczorem pojawi się rozkład na następny dzień (godziny, szczegóły) transmisji na żywo, które będą realizowane podczas Mszy Świętych oraz Apeli Jasnogórskich. Niestety jest to zmaganie z przeciwnościami technicznymi, które mogą nam uniemożliwić transmitowanie. (podamy wtedy komunikat).

Ponadto regularnie będziemy udostępniać zdjęcia, filmy i relacje tekstowe – dlatego zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszych stron 😊

Drodzy pielgrzymi!
Od Was również zależy w jakim stopniu pielgrzymka będzie istnieć w internecie i kanałach społecznościowych. Używajmy naszych pielgrzymkowych HASHTAGÓW, którymi będą: #WAPM, #PielgrzymkaWAPM .
Oznaczajcie swoje posty, zdjęcia i filmy – a my je puścimy dalej! 😀
Zdjęcia i pozostałe materiały możecie nam również wysyłać na pielgrzymkowego maila: pielgrzymkawapm@gmail.com oraz łapać nas na szlaku (zgranie przez USB).

Prosimy również o zgłaszanie uwag, pomysłów, co moglibyśmy poprawić w naszej posłudze.

Szczęść Boże,
brat Piotr
Służba Medialna WAPM